Гістероскопія

Гістероскопія – лікувально-діагностична процедура, що дозволяє оглянути канал шийки матки, порожнину матки і очі маткових труб за допомогою оптичного інструменту – гистероскопа з виведенням зображення на відеомонітор. Проводить процедуру лікар гінеколог.

На сьогоднішній день єдиний високоінформативний метод виявлення внутрішньоматкової патології – проведення оперативних втручань і маніпуляцій в порожнині матки під візуальним контролем гінеколога. Наш гінекологічний центр в Києві гарантує мінімальну травматичність, швидке і ефективне прицільне видалення поліпів ендометрія.Відразу хочемо зруйнувати міф, що вишкрібання і гістероскопія – це те ж саме. Насправді вони сумісні, тому їх помилково вважають однією і тією ж процедурою.

Завдяки гістероскопу гінеколог має можливість робити ряд обстежень, які ще десять років тому здійснювали тільки хірургічно. Наприклад, щоб оглянути внутрішній епітелій матки, робили надріз. Згодом цей гінекологічний метод замінила лапароскопія, проведення якої також вимагало робити прокол на матці.

Розрізняють два види гістероскопії: діагностичну (проводять, щоб підтвердити раніше поставлений діагноз) і лікувальну або гістерорезектоскопії (застосовують для видалення поліпів, міом, спайок і т.д.).

Спеціалісти

 1. Негребецька Юлія

  Акушер-гінеколог, лікар УЗД, кандидат медичних наук, вища категорія

  Стаж роботи - 24 роки

 2. Прудніков Павло

  Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук

  Стаж роботи - 17 років

Контакти

 1. м. Івано-Франківськ ua, вулиця Чорноти Курінного 2, корпус 1

  1. 099 33 12 135
  2. 068 54 10 380
 2. clinic@profimed.if.ua
Запис