Симультанні операції

Наявна команда різно-фахових спеціалістів (хірург, онколог, гінеколог, ендоскопіст, рентгенолог, фахівець ультразвукової діагностики, анестезіолог), їхні майстерність та досвід, наявне технічне забезпечення дозволяють виконувати симультанні операції (операції при поєднаній патології).

Це є сучасним підходом до одночасної оперативної корекції патологій декількох органів.

Ще у 1985 році Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я в 1985 році опубліковані статистичні дані, згідно з якими у 25-30% хворих, що підлягають оперативному лікуванню у зв’язку з яким-небудь захворюванням, виявляється додатково одне або кілька захворювань, що вимагають оперативного лікування. Однак, лише з широким впровадженням у медичних закладах нашої країни малоінвазивних технологій у 1998-2000 роках, це прогресивне направлення зайняло відповідне місце у лікувальній практиці.

Найчастіше виконують такі втручання:

Враховуючи можливості малоінвазивних технологій ми приділяємо значну увагу передопераційному обстеженню хворого для виявлення усіх патологічних станів, щоб провести їхню комплексну інтраопераційну корекцію з мінімальною травмою і, як результат, підвищити якість життя пацієнта у післяопераційному періоді.

Контакти

  1. м. Івано-Франківськ ua, вулиця Чорноти Курінного 2, корпус 1

    1. 099 33 12 135
    2. 068 54 10 380
  2. clinic@profimed.if.ua
Запис